Kurumsal

Omega Pano Hakkında

Hakkımızda

1997 yılında faaliyetlerine başlayan ve sektöründe birçok ilke imza atma başarısı gösteren Omega Pano, 2015 yılından itibaren Beylikdüzü / İstanbul’da bulunan toplam 7.000 m²  üretim alanına sahip tesislerinde pano üretimi yapmaya devam etmektedir.

Üretim süreçlerinin kalite felsefesine dayandırılması, çalışanlardaki farkındalığın arttırılması ile  ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 27001 ve ISO 22301 standartları gereklerini yerine getiren Omega Pano, çimento, demir-çelik, cam, data merkezleri, enerji ve petro-kimya gibi önemli sektörlerin ilk tercihi olmayı başarmıştır.

Gerek Türkiye gerekse yurtdışı pazarlarında izlediği başarılı satış pazarlama stratejileri sayesinde ihracat yaptığı ülkelerin bir çoğunda kalite ve satış sonrası hizmetleri ile tercih edilen bir firma haline gelmiştir. Kalitesini ve müşteri memnuniyetini üst seviyelere taşıyacak şekilde çalışmalarına devam eden Omega Pano, üretiminin önemli bir bölümünü yurtdışı projelerine ayırmaktadır.

Omega Pano, Siemens tarafından, tip test normlarına uygun olarak montaj şekli tasarlanmış panoların imalatını, yine Siemens’in kalite kontrol standartlarını uygulayarak yapmaktadır.

Siemens teknolojisiyle;

- Sivacon S8 sabit ve çekmeceli
- Sivacon S4
- Sivacon 8PT sabit ve çekmeceli
- 8PU152
- Alpha Universal panoları üretmektedir.Vizyonumuz
Uluslararası firmaların ve sektörünün öncüsü ulusal firmaların ilk tercihi olmak.

Misyonumuz
En üst düzeyde ürün ve hizmet kalitesi ile tecrübelerini birleştirip müşterilerine maksimum fayda sağlamak.